Covid 19 Önlemleri

2020 Yaz Sezonu İçin Bir Dizi Önlemle Sezona 15 Haziran’da Merhaba Diyoruz.

Martı 1 binamız için;

Rum Mahallesi Merkezde Otoparkın hemen yakınında trafiğe kapalı sakin bir sokaktayız, kapı önümüzde ‘her odanın kendisine ait masa düzeni’ ile hizmet vereceğiz bu sene. Kendi masanızda oturup kitap okurken serin Bozcaada rüzgarıyla serinleyeceksiniz; bir çok restoran, cafe ve tüm diğer dükkanlar ve Ada meydanına 2 sokak mesafede.

Sizin masanız kullanmadığınız zamanda genel kullanıma karşı mufaza edilecek; tüm genel ortak kullanım alanlarını da düzeli olarak dezenfekte edeceğimizden şüpheniz olmasın.

#öncesağlık

Martı Pansiyon 2 Binamız İçin;

Bozcaada Rum Mahallesi’de Kilisenin hemen yanı başında, Ada Meydanı sokağındayız, Terasımız’da ‘her odanın kendine ait bir masa sandalyesi’ olacak kullanmadığınızda genel kullanıma kapalı bir şekilde; muhteşem börekler, pişiler harika kahvaltılar için. Gün içinde kitap okuyup, sessiz ve sakin sokağın tadını çıkarabilirsiniz.

Tüm genel kullanım ortak alanlarımızı düzenli olarak dezenfekte edip, #öncesağlık diyenlerden olacağız.

Ayrıca;

Bu sene tüm yataklarımızı değiştirdik, oda temizlik standartlarını maksimuma çıkarmak için bir kaç da güncelleme getirdik; oda giriş çıkış saatleri, dezenfekte ve temizlik işlemlerinden havalandırma sebebiyle biraz değişecek, bavul emanet odası siz hemen denize gidin diye hazır, döndüğünüzde odanız sizi bekliyor olacak.

Oda çıkış saatlerimiz bu sene sabah hemen kahvaltı sonrası 11.00’de olacak, girişleri de 17.00’dan sonra yapmanızı isteyeceğiz ki, sakin sakin mis gibi hazırlansın odanız, siz de huzurla konaklayın.

2020 Fiyatlarımız İçin